img

Kim jesteśmy

Nieprzerwanie od 1998 roku projektujemy, produkujemy, importujemy i dystrybuujemy dodatki do żywności. Wdrażamy nowatorskie technologie i wprowadzamy nowe standardy, nieustannie kontrolujemy jakość i dbamy o potrzeby naszych Klientów.

Certyfikowana jakość

Firma Sovit posiada system zarządzania bezpieczeństwem żywności wg. Globalnej Normy BRC.

Certyfikat BRC

img

Dlaczego warto z nami współpracować?

Różnorodne produkty
Różnorodne produkty
Szeroka gama dodatków dla przemysłu spożywczego m.in. mieszanek funkcjonalnych i smakowych dla branży mięsnej, mleczarskiej i lodziarskiej oraz pektyny, błonniki, ekstrakty jabłkowe.
Nowoczesna technologia
Nowoczesna technologia
Laboratorium przy zakładzie produkcyjnym w Sokołowie Podlaskim i profesjonalna obsługa technologiczna oraz pomoc technologiczna przy poszukiwaniu nowych rozwiązań produkcyjnych.
Certyfikowana jakość
Certyfikowana jakość
System zarządzania bezpieczeństwem żywności wg Globalnej Normy BRC.
Bezpośredni kontakt
Bezpośredni kontakt
Łatwa dostępność produktów i szczegółowa informacja o ich zastosowaniu dzięki licznym przedstawicielom regionalnym – technologom zatrudnionym na terenie całej Polski.
Dedykowane rozwiązania
Dedykowane rozwiązania
Oferta dopasowana do konkretnych potrzeb klientów, uwzględniająca kryteria organoleptyczne czy umaszynowienie zakładu, a także etykiety gotowego produktu.
Logistyka
Logistyka
Dostawa na czas. Dopasowanie do potrzeb i możliwości magazynowania odbiorcy.

Zespół Sovit

Stanowimy zgrany zespół, który z chęcią odpowie na Państwa pytania lub przedstawi propozycję współpracy. Zachęcamy do kontaktu!

Dział zamówień Sovit
+48 22 448 23 10/13
+48 22 448 23 11
zamowienia@sovit.pl

img